021-22618760

تهران، شیخ بهایی، سئول، جنب پل سئول

گالری تصاویر

عکس ماشین بی ام و جدید

می‌خواهم به شما درباره‌ی یکی از مدل‌های جدید خودروهای بی ام و، ماشین بی ام و جدید، بگویم. البته، مدل‌ها و آپشن‌های مختلفی برای ماشین‌های بی ام و وجود دارند، اما در اینجا درباره‌ی یکی از محبوب‌ترین مدل‌هاشان، به نام بی ام و سری 5 (BMW 5 Series) صحبت خواهم کرد.

بی ام و سری 5 یک خودروی متوسط تا بزرگ لوکس است که با طراحی زیبا و کیفیت ساخت برتر خود مشهور است. این ماشین دارای ظاهری الگانت و خطوطی داینامیک است که ترکیبی از طراحی کلاسیک و امکانات نوین را ارائه می‌دهد. با داشتن گزینه‌های مختلف موتوری و تجهیزات، بی ام و سری 5 می‌تواند به نیازهای مختلف رانندگان پاسخ دهد.

در داخل خودرو نیز، بی ام و سری 5 با طراحی شیک و بالغ بر جزئیات، فضایی مجلل و کیفیت بالایی را به ارمغان می‌آورد. صندلی‌های چرمی راحت، سیستم سرگرمی بالا، پنل کنترل مدرن و امکانات پیشرفته‌ای مانند سیستم صوتی پریمیوم، ناوبری، دوربین‌های عقب و جلو و سایر امکانات راحتی و ایمنی همگی در این خودرو موجود هستند.

به علاوه، بی ام و سری 5 با استفاده از فناوری‌های پیشرفته از جمله هدآپ دیجیتال (Digital Head-Up Display)، سیستم هوشمند رانندگی (Intelligent Driving System) و سیستم هشدار و جلوگیری از تصادف (Collision Warning and Prevention System)، تجربه‌ی رانندگی ایمن و هوشمند.

، سیستم هوشمند رانندگی شامل قابلیت‌هایی مانند خودکارسازی رانندگی در شهر، حالت رانندگی خودکار در جاده، و مدیریت ترافیک است. این سیستم با استفاده از سنسورها و دوربین‌ها، خودرو را به طور خودکار در مسیر مشخصی حرکت می‌دهد و به راننده کمک می‌کند تا به طور مطمئن و راحت‌تر به مقصد برسد.

درصورت نیاز به بررسی به متخصص تعمیرگاه بی ام و مراجعه کنید.

بی ام و سری 5 همچنین از سیستم هدآپ دیجیتال برخوردار است که اطلاعات مهم مانند سرعت، ناوبری، وضعیت ترافیک و دیگر اطلاعات مربوط به رانندگی را در یک پروژکتور نمایش می‌دهد که در جلوی شیشه جلوی خودرو قرار دارد. این فناوری اطلاعات را در خط دید راننده قرار می‌دهد و او را از برداشتن نگاه از جلوی خودرو جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، بی ام و سری 5 با امکانات ایمنی پیشرفته‌ای نیز تجهیز شده است. سیستم هشدار و جلوگیری از تصادف با استفاده از سنسورها و دوربین‌ها، خودرو را نظارت می‌کند و در صورت تشخیص خطر تصادف، هشدار می‌دهد و در صورت نیاز ترمز می‌زند تا جلوی تصادف را بگیرد. همچنین، سیستم تشخیص تقاطع نیز وجود دارد که در صورت تشخیص نقاط تقاطع، راننده را از خطر احتمالی هشدار می‌دهد.

مشاوره رایگان

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷

خدمات بی ام و تخصص ماست